Kariera

Dyżurny Zimowego Utrzymania Dróg

01.12.2022
Gdańsk

    Manbroker Sp. z o.o. poszukuje kandydatów do pracy w charakterze:

  • Zakres obowiązków

    - Dyżurny zbiera, gromadzi i przekazuje zainteresowanym informacje o warunkach ruchu na drogach wojewódzkich woj. pomorskiego w tym związane z przejezdnością dróg, sytuacjami nadzwyczajnymi np. blokady, zatory
    - Terminowe sporządanie meldunków ZUD
    - Kontrola warunków atmosferycznych poprzez dostępne środki przekazu
    - Bezpośrednia organizacja i kierowanie pracy sprzętu zimowego do odśnieżania i usuwania śliskości
    - kontakt z jednostkami policji, straży pożarnej i itp, radiem, telewizją w celu udzielenia informacji o stanie dróg
    -Prowadzenie dziennika  pracy dyżurnego

  • Wymagania

    - wykształcenie min. średnie
    - mile widziene, ale nie konieczne doświadczenie w pełnieniu dyżurów utrzymania dróg krajowych lub wojewódzkich w zakresie co najmniej jednego pełnego sezonu zimowego grudzień - marzec.
    - znajomość obsługi komputera oraz urządzeń biurowych,
    - zdolność do pracy w godzinach nocnych
    - dyspozycyjność - praca w różnych godzinach (popołudnia, nocki)

  • Oferta

    - ofertę pracy w okresie październik-kwiecień,
    - zatrudnienie na umowę zlecenie
    - atrakcyjną stawkę
    - przeszkolenie
    - możliwość związania się z firmą na dłużej

    - Miejsce Pracy - Gdańsk