Kariera

Specjalista ds. administracji

17.05.2022
Gdańsk

    Manbroker Sp. z o.o. dla Kluczowego Klienta z dziedziny architektury i budownictwa poszukuje osoby na stanowisko: Specjalista ds. administracji

  • Zakres obowiązków

    Manbroker Sp. z o.o. dla Kluczowego Klienta z dziedziny architektury i budownictwa poszukuje osoby na stanowisko: Pracownik administracyjno - biurowy

    Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiadać m.in. za :
    - zarządzanie korespondencją i nadzór nad właściwym obiegiem dokumentów;
    - zapewnienie właściwego przepływu informacji,
    - za obsługę sekretariatu i zaopatrzenie w materiały biurowe;
    - redagowanie pism;
    - kontakty z urzędami administracji publicznej,
    - obsługę procesów administracyjnych,
    - bieżącą kontrolę nad dokumentami firmowymi,
    - dbanie o pozytywny wizerunek firmy.

  • Wymagania

    - doświadczenie w pracy biurowej min. 1 rok
    - dobra znajomość języka angielskiego
    - bardzo dobra organizacja pracy własnej
    - samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań
    - bardzo dobra znajomość pakietu Ms Office
    - zdolności organizacyjne i analityczne
    - wysoka kultura osobista
    - komunikatywność i umiejętność budowania dobrych relacji
    - wykształcenie minimum niepełne wyższe

  • Oferta

    - stabilne zatrudnienia - umowa o pracę po 3 miesięcznym okresie próbnym na umowę-zlecenie
    - atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia
    - ciekawą pracę w firmie z długoletnią tradycją w dobrej atmosferze
    - pracę w Gdańsku blisko SKM Gdańsk Główny