Kariera

Elektromonter

15.02.2023
Sopot
Wrocław
Gdańsk
Gdynia
Poznań
Warszawa

    Manbroker Sp. z o.o. - firma z wieloletnim doświadczeniem na rynku Technicznej Obsługi Odbiorców oraz odczytów liczników energii elektrycznej oraz gazu poszukuje kandydatów do pracy w charakterze:

  • Zakres obowiązków

    -bieżąca realizacja zleceń wymiany legalizacyjnej liczników energii elektrycznej

  • Wymagania

    - minimum 3-miesięczne doświadczenie w Technicznej Obsłudze Odbiorców w ostatnich 12 miesiącach

    - świadectwo kwalifikacyjne typu  Eksploatacja w grupie 1 do 1 kV (SEP)
    - własny środek transportu (mile widziany)
    - dobra organizacja pracy własnej,
    - komunikatywność w kontaktach z ludźmi
    - rzetelność w wykonywaniu obowiązków
    - przestrzeganie zasad BHP
    - własna działalność gospodarcza mile widziana

  • Oferta

    - terminowe oraz atrakcyjne wynagrodzenie
    - umowę współpracy lub umowę zlecenie
    - elastyczny czas wykonywania usługi
    - dla osób spoza województwa pomorskiego oferujemy pomoc w relokacji

    Miejsce pracy: województwo pomorskie