Kariera

INKASENT odczyty gazowe

13.12.2023
Krasnystaw

    Manbroker Sp. z o.o. - firma z wieloletnim doświadczeniem na rynku odczytów liczników energii elektrycznej oraz gazu poszukuje kandydatów do pracy w charakterze:

    Inkasent odczytów liczników gazu

    Zatrudnione osoby będą wykonywały odczyty liczników gazu na zlecenie POLSKIEJ SPÓŁKI GAZOWNICTWA PS GAZ sp. zo.o Oddział w LUBLINIE

  • Zakres obowiązków

    • odczyt liczników gazowych i wprowadzanie odczytów do aplikacji mobilnej
    • wizualne sprawdzenie układu pomiarowego i zgłaszanie ewentualnych nieprawidłowości,
    • kontakt telefoniczny i mailowy z koordynatorem zadania,

  • Wymagania

    - Dostęp do internetu oraz telefon z systemem Android min. 9

    - Umiejętność obsługi poczty elektronicznej

    - własny środek transportu (dojazd do liczników)

    - dobra organizacja pracy własnej

    - komunikatywność w kontaktach z ludźmi

    - rzetelność w wykonywaniu obowiązków

    - przestrzeganie zasad BHP

    Mile widziane:

    • doświadczenie w podobnej pracy,
    • znajomość terenu,
    • własna działalność gospodarcza

  • Oferta

    Oferujemy

    • elastyczny czas pracy (możliwość wykonywania odczytów od poniedziałku do soboty w godzinach 8-20),
    • wynagrodzenie, zależne od ilości wykonanych odczytów,
    • regularne i terminowe wypłaty,
    • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia lub umowy współpracy

      Praca na terenie: Krasnystaw
      Kontakt do koordynatora 723 533 356