Kariera

Pracownik biurowy - dyżurny

08.11.2023
Puck

    Manbroker Sp. z o.o. poszukuje kandydatów do pracy w charakterze:

  • Zakres obowiązków

    Obowiązki

    • Zbieranie danych o sytuacji na drogach i pracy sprzętu od osób patrolujących w terenie, monitorowanie pracy sprzętu w systemie GPS
    • Bieżące śledzenie prognoz pogody i monitorowanie zjawisk atmosferycznych
    • Nadawanie meldunków elektronicznie lub telefonicznie w zakresie zimowego utrzymania dróg
    • Bezpośrednia organizacja i kierowanie pracy sprzętu zimowego do odśnieżania i usuwania śliskości
    • Prowadzenie dziennika pracy dyżurnego

  • Wymagania

    • znajomość obsługi komputera oraz urządzeń biurowych
    • zdolność do pracy w godzinach nocnych od pon-pia 19-7, w weekendy i w Święta 7-19 lub 19-7
    • dyspozycyjność -
    • odpowiedzialność

  • Oferta

    • ofertę pracy w okresie październik - kwiecień
    • zatrudnienie na umowę zlecenie
    • atrakcyjną stawkę
    • przeszkolenie
    • możliwość związania się z firmą na dłużej
    • Miejsce Pracy -Puck, ul, Żarnowiecka