Kariera

Pracownik magazynowy

Ołtarzew
Ożarów Mazowiecki

    Manbroker Sp. z o.o dla naszego klienta, lidera rynku zarządzania informacją i archiwizacją informacji poszukuję osób na stanowisko:

    Pracownik magazynu

    Wypłata co 2 tygodnie

  • Zakres obowiązków

    Do Twoich obowiązków będzie należało:

    • Prace związane z archiwizacją pudeł z dokumentami (alokacja kartonu w odpowiednie miejsce na regale, przygotowanie palety z kartonami do wysyłki )
    • Obsługa dostaw i wysyłki w magazynie.
    • Praca ze skanerem

  • Wymagania

    • znajomośc i obsługa komputera (Excel)
    • Sumienności
    • Otwartości na naukę nowych rzeczy
    • Odpowiedzialności za powierzone zadania

  • Oferta

    • Pełne szkolenie, wdrożenie w obowiązki
    • Pracę w stabilnej firmie, na dłużej
    • Wypłata co 2 tygodnie
    • umowę zlecenie, docelowo możlwie stałe zatrudnienie
    • Stałą opiekę Koordynatora
    • Wynagrodzenie od 33zł do 36zł/h brutto
    • Pracę w systemie I zmianowym ( w godzinach 7-15)