Kariera

Pracownik administracyjno - biurowy

26.08.2024
Lublin
PB/2024/LU

    Manbroker Sp. zo.o. poszukuje dla Klienta z obszaru administracji publicznej kandydatów na stanowisko:

    Pracownik Administracyjno - Biurowy

  • Zakres obowiązków

    - obsługa urządzeń biurowych
    - przyjmowanie i wysyłanie korespondencji, prowadzenie dziennika w wersji elektronicznej, archiwizacja
    - kompletowanie i archiwizowanie dokumentów
    - Praca w systemie do elektronicznego zarzadzania dokumentacją
    - inne prace administracyjne zlecone przez Kierownika

  • Wymagania

    - konieczne - doświadczenie w pracy związanej z pracą biurową minimum rok - praca w sekretariacie lub biurze podawczym - mile widziana
    - wykształcenie minimum średnie
    - płynne poruszanie się w środowisku MS Office, Outlook
    - znajomość obsługi sprzętów biurowych
    - wysoka kultura osobista
    - dokładność, sumienność
    - znajomość EZD będzie dodatkowym atutem

  • Oferta

    - zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

    - zdobycie doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji

    - miłą atmosferę

    - niezbędne szkolenia