Kariera

Pracownik biura

15.12.2022
Ostróda

    Manbroker Sp. z o.o. poszukuje kandydatów do pracy w charakterze:

    Dyżurnego Zimowego Utrzymania Dróg

  • Zakres obowiązków

    Obowiązki:

    - Zbieranie danych o sytuacji na drogach i pracy sprzętu od osób patrolujących w terenie, monitorowanie pracy sprzętu w systemie GPS

    - Bieżące śledzenie prognoz pogody i monitorowanie zjawisk atmosferycznych

    - Nadawanie meldunków elektronicznie lub telefonicznie w zakresie zimowego utrzymania dróg

    - Bezpośrednia organizacja i kierowanie pracy sprzętu zimowego do odśnieżania i usuwania śliskości

    - Prowadzenie dziennika  pracy dyżurnego

  • Wymagania

    - wykształcenie min. średnie

    - znajomość obsługi komputera oraz urządzeń biurowych,

    - znajomość sieci dróg krajowych województwa warmińsko-mazurskiego,

    - zdolność do pracy w godzinach nocnych

    - dyspozycyjność - praca w różnych godzinach (popołudnia, nocki, weekendy)

  • Oferta

    - ofertę pracy w okresie styczeń-marzec,

    - zatrudnienie na umowę zlecenie

    - atrakcyjną stawkę

    - przeszkolenie

    - możliwość związania się z firmą na dłużej

    - Miejsce Pracy - Ostróda