Kariera

OPERATOR URZĄDZEŃ TRANSPORTUJĄCYCH Wydziału Przeładunków

01.06.2022
Gdańsk

    Agencja Pracy Manbroker Sp. zo.o. (nr KRAZ 8724) dla Klienta z dziedziny przemysłu poszukuje pracowników na stanowisko:

    Operator Urządzeń Transportujących

  • Zakres obowiązków

    - wykonywanie przeładunków towarów sypkich i obsługa przenośników i innych urządzeń
    transportujących,

    - obsługa wózków widłowych z napędem silnikowym w zakresie: przemieszczania ładunków w procesach pakowania nawozów, załadunku/rozładunku naczep samochodów ciężarowych, przemieszczania ładunków materiałów pomocniczych, podstawowych czynności konserwujących.

  • Wymagania

    - wykształcenie zasadnicze zawodowe,
    - samodzielność w realizacji powierzonych zadań,
    - dyspozycyjność (praca w systemie równoważnym 12 godzinnym – 4 dni pracy, 4 dni wolne),
    - aktualne uprawnienia do obsługi wózków jezdniowych z napędem silnikowym,
    - brak przeciwwskazań do pracy na wysokości powyżej 3m.

  • Oferta

    - Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas określony;
    - praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
    - atrakcyjne wynagrodzenie (dodatki za pracę w nocy i święta, premie kwartalne);
    - praca w systemie zmianowym;
    - środki ochrony indywidualnej (kaski, maski, rękawice, okulary);
    - Miejsce Pracy - Gdańsk - Przeróbka