Kariera

Spedytor Drogowy

18.04.2023
Gdańsk
Katowice
  • Zakres obowiązków

    • Kompleksowa obsługa klienta w zakresie organizacji przewozu ładunków
    • Aktywne poszukiwanie i rozwijanie współpracy z nowymi kontrahentami oraz podwykonawcami
    • Przygotowywanie ofert i negocjowanie warunków współpracy
    • Terminowe realizowanie i rozliczanie zleceń w systemie operacyjnym oraz nadzór nad obiegiem powiązanej dokumentacji transportowej i finansowej
    • Przygotowywanie okresowych statystyk i raportów
    • Zaangażowanie w tworzenie struktury, procesów i relacji zespołowych działu Frachtu Drogowego oraz współpraca z innymi działami firmy
    • Dbanie o wizerunek oraz podejmowanie proaktywnych działań tworzących wartość firmy

  • Wymagania

    • Minimum 1 rok doświadczenia w spedycji FTL/LTL
    • Znajomość europejskiego i krajowego rynku transportowego
    • Zdolność do analitycznego myślenia i podejmowania decyzji pod presją czasu
    • Umiejętność samodzielnej i efektywnej organizacji pracy
    • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • Oferta

    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
    • Wynagrodzenie bazowe oraz transparentny system prowizyjny
    • Pakiet prywatnej opieki medycznej
    • Kartę sportową
    • Możliwość rozwoju i budowania własnej marki w strukturach działu