Kariera

Spawacz 135

31.05.2024
Niemcy
SP/2024

    Manbroker Sp. z o.o. dla swojego klienta, Niemieckiej firmy, poszukuję kandydata na stanowisko: Spawacz 135

    Lokalizacji:

    ok. Kolonii, Niemcy

    ok. Nordenhamm, Niemcy

    ok.Chemnitz, Niemcy

    ok. Frankfurtu nad Menem, Niemcy

  • Zakres obowiązków

    ok. Kolonii:

    • prace spawalnicze przy produkcji stalowych konstrukcji mostów
    • stal "czarna", grubość blach 10 - 40 mm;
    • wykonanie jedno i/lub wielowarstwowych spoin pachwinowych i czołowych;
    • praca na hali i/lub na zewnątrz na miejscu montażu

    ok. Nordenhamm 1:

    • praca przy renowacji dźwigu
    • spawanie płyt stalowych; grube blachy; praca na wysokości do 50m

    ok. Nordenhamm 2:

    • spawanie dwuteowników,
    • stal czarna, grube blachy

    ok.Chemnitz:

    • spawanie części do przyczep samochodowych;
    • stal czarna;
    • obsługa robota spawalniczego i wkładania części;
    • wykonanie poprawek po robocie;

    ok. Frankfurtu nad Menem:

    • praca przy spawaniu obudów do maszyn;
    • stal czarna, blachy od 1-3mm;
    • szlifowanie spoin;

  • Wymagania

    Ogólne:

    • własny samochód na wyjazd;
    • aktualny certyfikat spawalniczy dla metody 135;
    • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
    • samodzielność w pracy;
    • znajomość rysunku technicznego
    • znajomość języka niemieckiego - mile widziana

    Dodatkowo:

    dla Lokalizacji:  ok.Nordenhamm:

    • brak przeciwskazań do wykonywania prac na wysokości;

    dla Lokalizacji:  ok.Chemnitz:

    • doświadczenie w pracy z robotem spawalniczym;

  • Oferta

    • niemiecką umowę o pracę na rok i ubezpieczenie
    • możliwość zatrudnienia na dłuższy okres czasu
    • atrakcyjne wynagrodzenie, 2400€ - 2900€ netto/miesięcznie (zależy od miejsca pracy,  doświadczenia, znajomości języka niemieckiego)
    • pracę w 1 zmianę;
    • możliwość dorabiania nadgodzin w tygodniu i weekendy;
    • zorganizowany nocleg;
    • wsparcie polskich koordynatorek