Kariera

MONTER Kart Sim

03.02.2022
Koszalin
Kraków
Bydgoszcz

    Manbroker Sp. z o.o. poszukuje kandydatów do pracy w charakterze:

    Zatrudnione osoby będą wykonywały usługę wymian kart SIM w gazomierzach zainstalowanych u klientów Polskiej Spółki Gazownictwa – Oddział w Koszalinie/Bydgoszczy/Krakowie

  • Oferta pracy

    MONTER Kart SIM

    Zakres obowiązków

    - wymiana kart SIM zainstalowanych w gazomierzach wyposażonych w moduł transmisji danych,
    - zaprogramowanie i konfiguracja do nowego operatora GSM,
    - oplombowanie,
    - pobranie nowych kart SIM oraz rozliczenie się z wymienionych kart,
    - przekazywanie raportów dotyczących wymienionych kart

  • Wymagania

    - świadectwo kwalifikacyjne G3 (gazowe - eksploatacja) lub gotowość do odbycia kursu
    - Samochód (dojazd do klienta)
    - umiejętność wykonywania prac manualnych
    - wysoka kultura osobista i odpowiedzialność
    - mile widziana własna działalność gospodarcza
    - mile widziane doświadczenie w pracy przy instalacjach gazowych

  • Oferujemy

    - terminowe oraz atrakcyjne wynagrodzenie

    - szkolenie z zakresu wymiany kart SIM oraz konfiguracji urządzeń
    - niezbędne narzędzia
    - umowę współpracy lub umowę zlecenie
    - elastyczny czas wykonywania usługi (wspólne ustalanie harmonogramu pracy)