Kariera

KOORDYNATOR HR

25.03.2022
Gdańsk
  • Oferta Pracy

    Firma Manbroker Sp. z o.o. (www.manbroker.pl) zatrudni osobę z Ukrainy ze znajomością języka polskiego lub niemieckiego lub angielskiego na stanowisku

    Koordynator HR

    Zadania

    • Pozyskiwanie kandydatów z Ukrainy do pracy na projektach w Polsce i/ lub w Niemczech zarówno na stanowiska niższego, średniego i wyższego szczebla
    • Prowadzenie rozmów telefonicznych z kandydatami
    • Tworzenie i publikacja ofert o pracę/postów na portalach społecznościowych
    • Przygotowywanie profili kandydatów
    • Zarządzanie bazą kandydatów
    • Monitorowanie trendów na rynku prac

  • Wymagania

    • Znajomości języka ukraińskiego i polskiego
    • Dodatkowym atutem będzie znajomość języka niemieckiego
    • Mile widziane doświadczenie w rekrutacji
    • Umiejętność dotarcia do osób z Ukrainy wykorzystując social media i inne narzędzia sprzyjające pozyskiwaniu osób do pracy
    • Komunikatywność i dynamizm w działaniu
    • Umiejętność współpracy w zespole
    • Mile widziane doświadczenie w branży HR

  • Oferujemy

    • Pracę w pełnym wymiarze godzin
    • Możliwość pracy w systemie hybrydowym (biuro - Gdańsk Oliwa)
    • Atrakcje wynagrodzenie
    • Przejasne atmosferę w biurze
    • umowę współpracy lub umowę zlecenie