Kariera

Pracownik produkcji - pomocnik operatorz maszyn

12.06.2024
Gdynia

    Manbroker Sp z o.o. dla Klienta - producenta słodyczy poszukuje osób do pracy na stanowisku:

    Pracownik produkcji - pomocnik operator maszyn

  • Zakres obowiązków

    • obsługa i nadzór nad maszynami produkcyjnymi
    • monitorowanie i wykonywanie zadań produkcyjnych
    • dbałość o stan techniczny obsługiwanych maszyn i reagowanie na problemy techniczne
    • przestrzeganie przepisów BHP i ppoż.

  • Wymagania

    • wykształcenie min. średnie, techniczne lub branżowe
    • dyspozycyjność do pracy 6:8-14:16 - jedna zmiana, elastyczny grafik, możliwość nadgodzin
    • język polski na poziomie komunikatywnym - warunek konieczny
    • doświadczenie w pracy w zakładzie produkcyjnym - mile widziane
    • dobrze zorganizowana praca własna
    • dokładność, skrupulatność i samodzielność
    • doświadczanie w pracy przy produkcji żywności - mile widziane

  • Oferta

    • zatrudnienie w ramach umowy o pracę
    • stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie
    • pracę w zgranym zespole i bardzo dobrej atmosferze
    • niezbędne narzędzia pracy