Kariera

Spawacz 138/136 i/lub 141

Gdańsk
Gdynia
SPAW138/136/141

    Manbroker Sp. z o.o dla realizacji dużych projektów dla branży offshore, energetyki wiatrowej oraz okrętownictwa, poszukuje spawaczy metodami 138/136 i/lub 141

  • Zakres obowiązków

    • Wykonanie połączeń  w złączach doczołowych  i pachwinowych (BW+FW) w metodzie spawania 138,136, 141. Minimalne wymagania w pozycjach  PF, PE
      (mile widziane w pozycjach H-L045).
      Grupa materiałowa FM1, FM2, FM3, FM5. Obsługa zmechanizowanych procesów spawalniczych wg. PN-EN ISO 14732.
    • spawanie blach o grubości ≥ 5 mm procesem 136 i 138,
    • wykonywanie spoin pachwinowych jedno i wielościegowych /FW sl i ml/,
    • wykonywanie spoin czołowych /BW/: (jednostronnych bez podkładki /ss nb/; jednostronnych na podkładkach ceramicznych /ss mb/; dwustronnych z wycięciem grani /bs/)
    • spawanie w pozycjach: podolna /PA/, pionowa /PF/, naścienna /PC/ i okapowa /PD/,
    • żłobienie elektro-powietrzne,
    • obsługa palnika tlenowego

  • Wymagania

    • doświadczenie: minimum 1 rok przy spawaniu elementów konstrukcji stalowych/kadłubów okrętowych
    • Aktualny certyfikat wg PN-EN ISO 9606-1 / 14732. :
      138/136 T BW/FW FM1- FM3 M/P , 136 P BW/FW FM5 P  i/lub 141 T BW/FW FM1-FM5 S
      mile widziane: 121 P BW Pozycja spawania: H-L045
    • znajomość instrukcji technologicznych spawania (WPS) oraz
    • znajomość zasad identyfikacji materiałów rodzimych używanych do wytworzenia konstrukcji stalowych/kadłubów okrętowych
    • znajomość zjawiska powstawania odkształceń spawalniczych oraz metod ich zapobiegania
    • znajomość sposobów postępowania ze spoinami nie spełniającymi wymaganego poziomu jakości/akceptacji
    • umiejętność czytania raportów NDT
    • zaświadczenie o ukończeniu kursu obsługi palnika tlenowego
    • mile widziane kwalifikacje poddźwigowego/hakowego – sygnalisty;
    • mile widziane certyfikat(y) operatora sprzętu spawalniczego

  • Oferta

    • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia/umowy o dzieło lub B2B
    • Atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od doświadczenia, umiejętności i formy zatrudnienia (od 34 do 51 zł/h netto);
    • Wynagrodzenia wypłacane są wyłącznie na konto bankowe do 20-go każdego miesiąca;
    • Możliwość szkoleń  oraz podniesienia kwalifikacji dla pracowników;
    • Pomoc w zakwaterowaniu na terenie Gdańska
    • Odzież i buty robocze na koszt pracodawcy