Kariera

Kompletowanie zamówień

14.06.2024
Będzieszyn

    Manbroker Sp. z o.o. dla Klienta z branży spożywczej poszukuje na magazyn osób do kompletowania zamówień

  • Zakres obowiązków

    • kompletowanie zamówień wg wytycznych odczytywanych ze skanera  (praca na magazynie w temperaturze ok 6 stopni, kompletowanie produktów nabiałowych)
    •  skanowanie artykułów, bar codów artykułów spożywczych
    • przenoszenie artykułów z wózków ręcznych na palety

  • Wymagania

    • dyspozycyjność poniedziałek-niedziela od 14.30 - po 8-10h dziennie
    • brak doświadczenia, brak znajomości języka
    • chęci do pracy, szybkość precyzyjność

  • Oferta

    • umowa zlecenie
    • praca na akord (za godzinę stawka od 22,5 - 45 netto/h zależnie od wydajności.
      Za każdą sztukę zebranego towaru płaci się od 0,16 do 0,19 zł netto, w zależności od szybkości i jakości zbierania towaru. Towar NIE może być uszkodzony przez zbieracza. W ciągu godziny pracownik zbiera do 240 sztuk towaru.
    • zakwaterowanie w miejscowościach Cieplewo i Pruszcz Gdański ok 5 - 7 km od miejsca pracy, płatne 750-800 zł/miesiąc potrącane z wynagrodzenia
    • Samodzielny dojazd do pracy