Kariera

Spawacz 141

10.06.2024
Niemcy
SP141/2024

    Manbroker Sp. z o.o. dla swojego klienta, Niemieckiej firmy, poszukuję kandydata na stanowisko: Spawacz 141

    Lokalizacji:

    ok. Rostocku (niecałe 200km od Świnoujścia), Niemcy

    ok.Ludwigsburga, Niemcy

    ok. Bremy, Niemcy

    ok. Berlina, Niemcy

    ok.Ulm, Niemcy

  • Zakres obowiązków

    ok. Rostocku:

    • praca przy spawaniu elementów do motocykli: belki górne, belki dolne i ramy środkowe;
    • spawanie połączeń rurowych z blachy (poprawki po robocie spawalniczym);
    • stal czarna, cienkie blachy do 2mm; pozycja spawania PC-spawanie poprzeczne

    ok.Ludwigsburga:

    • praca przy budowie zbiorników ciśnieniowych i wymienników ciepła;
    • stal czarna/nierdzewna/duplex;
    • blachy od 5 do 45mm.;
    • spawanie wielowarstwowe: próbki pod Rengen

    ok. Bremy:

    • spawanie elementów do urządzeń pomiarowych;
    • stal nierdzewna, blachy od 0,3 do 1mm

    ok.Berlina:

    • spawanie rurociągów do rafinerii;
    • stal czarna i nierdzewna, grubość rur 2mm-8mm;
    • 80% pracy to spawanie, a pozostałe 20% to szlifowanie spoin;

    ok.Ulm:

    • spawanie elementów związanych ze sportem m.in bramki do piłki nożnej, kosze do koszykówki itp.;
    • aluminium, grubość blach od 3mm. do 5mm

  • Wymagania

    • własny samochód na wyjazd;
    • aktualny certyfikat spawalniczy dla metody TIG 141;
    • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
    • samodzielność w pracy;
    • znajomość rysunku technicznego
    • znajomość języka niemieckiego - mile widziana

  • Oferta

    • niemiecką umowę o pracę na rok i ubezpieczenie
    • możliwość zatrudnienia na dłuższy okres czasu
    • atrakcyjne wynagrodzenie, 2600€ - 3200€ netto/miesięcznie (zależy od miejsca pracy,  posiadanych umiejętności i doświadczenia, znajomości języka niemieckiego)
    • pracę w 1 lub 2 zmiany (zależy od miejsca pracy);
    • możliwość dorabiania nadgodzin w tygodniu i weekendy;
    • zorganizowany nocleg;
    • wsparcie polskich koordynatorek