Kariera

Inkasent - odczyty liczników gazu

01.12.2023
Rzepiennik Strzyżewski
Ciężkowice
Gromnik
Swoszowa
Szerzyny
Żurowa
  • Zakres obowiązków

    • odczyt liczników gazowych i wprowadzanie odczytów do aplikacji mobilnej
    • wizualne sprawdzenie układu pomiarowego i zgłaszanie ewentualnych nieprawidłowości
    • kontakt telefoniczny i mailowy z koordynatorem zadania

  • Wymagania

    • Dostęp do Internetu oraz telefonu z Androidem min. 9
    • Umiejętność obsługi poczty elektronicznej
    • Własny środek transportu (dojazd do liczników)
    • Przestrzeganie zasad BHP
    • Dobra organizacja pracy własnej
    • Komunikatywność w kontaktach w ludźmi
    • Rzetelność w wykonywaniu obowiązków

      Mile widziane:
    • doświadczenie w podobnej pracy
    • znajomość terenu
    • własna działalność gospodarcza

  • Oferta

    • Praca na terenie: Rzepiennik Strzyżewski, Gromnik, Ciężkowice, szerzyny, Czermna, Żurowa  i okolice
    • elastyczny czas pracy (możliwość wykonywania odczytów od poniedziałku do soboty w godzinach 8-20)
    • wynagrodzenie, zależne od ilości wykonanych odczytów
    • regularne i terminowe wypłaty
    • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia lub umowy współpracy

    Gminy: Rzepiennik Strzyżewski, Gromnik, Ciężkowice, szerzyny, Czermna, Żurowa  i okolice