Kariera

Pomocnik Ślusarza

26.06.2024
Niemcy
SL/NIEM/2024

    Manbroker Sp. z o.o. dla swojego klienta, Niemieckiej firmy, poszukuję kandydata na stanowisko: Pomocnik Ślusarza

    Lokalizacji:

    ok. Kiloni, Niemcy

  • Zakres obowiązków

    • prace pomocnicze przy różnych konstrukcjach stalowych pod zamówienie klienta typu: obudowy, stojaki, stelaże metalowe;
    • gratowanie, wiercenie otworów, porządkowanie elementów, praca ze stalą czarną i aluminium

  • Wymagania

    • własny samochód na wyjazd;
    • znajomość rysunku technicznego;
    • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
    • samodzielność w pracy;
    • znajomość języka niemieckiego

  • Oferta

    • niemiecką umowę o pracę na rok i ubezpieczenie
    • możliwość zatrudnienia na dłuższy okres czasu
    • atrakcyjne wynagrodzenie, 1800€ - 2000€ netto/miesięcznie (zależy od posiadanych umiejętności i doświadczenia, znajomości języka niemieckiego)
    • pracę w 2 zmiany;
    • możliwość dorabiania nadgodzin w tygodniu i weekendy;
    • zorganizowany nocleg;
    • wsparcie polskich koordynatorek