Kariera

INKASENT odczyty gazowe

16.09.2024
Bełżyce
Motycz
Niezabitów
Palikije Drugie
Palikije Pierwsze

    Manbroker Sp. z o.o. - firma z wieloletnim doświadczeniem na rynku odczytów liczników energii elektrycznej oraz gazu poszukuje kandydatów do pracy w charakterze:

    Inkasent odczytów liczników gazu

    Zatrudnione osoby będą wykonywały odczyty liczników gazu na zlecenie POLSKIEJ SPÓŁKI GAZOWNICTWA PS.zo.o Oddział w LUBLINIE

  • Zakres obowiązków

    • odczyt liczników gazowych i wprowadzanie odczytów do aplikacji mobilnej
    • wizualne sprawdzenie układu pomiarowego i zgłaszanie ewentualnych nieprawidłowości,
    • kontakt telefoniczny i mailowy z koordynatorem zadania,

  • Wymagania

    • Dostęp do internetu oraz telefon z systemem Android min. 13
    • Umiejętność obsługi poczty elektronicznej
    • własny środek transportu (dojazd do liczników)
    • dobra organizacja pracy własnej
    • komunikatywność w kontaktach z ludźmi
    • rzetelność w wykonywaniu obowiązków
    • przestrzeganie zasad BHP

    Mile widziane:

    • doświadczenie w podobnej pracy,
    • znajomość terenu,
    • własna działalność gospodarcza

  • Oferta

    Oferujemy

    • elastyczny czas pracy (możliwość wykonywania odczytów od poniedziałku do soboty w godzinach 8-20),
    • wynagrodzenie, zależne od ilości wykonanych odczytów,
    • regularne i terminowe wypłaty,
    • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia lub umowy współpracy

    Praca na terenie: Bełżyce, Niezabitów, Palikije, Motycz

    Kontakt do koordynatora 723 533 356