Kariera

Szlifierz konstrukcji stalowych

Gdańsk
Gdynia
SZLIF/2024

    Manbroker Sp. z o.o dla realizacji dużych projektów dla branży offshore, energetyki wiatrowej oraz okrętownictwa, poszukuje szlifierzy konstrukcji stalowych.

  • Zakres obowiązków

    • Szlifowanie i oczyszczanie elementów na stanowiskach stacjonarnych
    • Wykonywanie prac szlifierskich pod nadzorem na sekcjach przestrzennych.
    • Przygotowanie powierzchni do malowania zgodnie ze standardem „P3” normy wg EN ISO 8501-3
    • Wyznaczanie niezgodności powierzchniowych niespełniających poziomu jakości / akceptacji.

    Opcjonalnie: Wykonywanie powierzchniowych napraw spawalniczych

  • Wymagania

    • 1 rok praktyki przy szlifowaniu elementów konstrukcji stalowych/kadłubów okrętowych
    • Znajomość norm, standardów wykonania i instrukcji technologicznych dotyczących przygotowania powierzchni stalowej do malowania, trasowania, krawędzi do spawania.
    • Mile widziany certyfikat naprawiacza/spawacza łukowego
    • Mile widziane zaświadczenie o ukończeniu kursu obsługi palników tlenowych

  • Oferta

    • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia lub B2B
    • Atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od doświadczenia, umiejętności i formy zatrudnienia (od 23,50 do 37,00 zł/h netto);
    • Terminowe wynagrodzenia wypłacane są wyłącznie na konto bankowe do 20-go każdego miesiąca;
    • Możliwość szkoleń i podniesienia kwalifikacji dla pracowników (oraz podwyżki stawek);
    • Pomoc w zakwaterowaniu na terenie Gdańska
    • Odzież i buty robocze na koszt pracodawcy