Kariera

Elektryk

31.05.2024
Niemcy
ELK/2024

    Manbroker Sp. z o.o. dla swojego klienta, Niemieckiej firmy, poszukuję kandydata na stanowisko: Elektryk

    Lokalizacji:

    ok. Salzgitter, Niemcy

    ok. Bremy, Niemcy

    ok. Templin (ok. 100km na północ od Berlina, ok. 140km od przejścia granicznego Kołbaskowo)

  • Zakres obowiązków

    Lokalizacja: ok. Salzgitter

    • praca przy budowie pojazdów szynowych;
    • montaż i demontaż instalacji elektrycznych ;
    • zaciskanie kabli, lutowanie, nitowanie, podłączenie instalacji do szaf sterowniczych;

    Lokalizacja: ok. Bremy

    • instalowanie szaf sterowniczych na mostach i śluzach

    Lokalizacja: ok. Templin

    • podłączanie instalacji, przeciąganie kabli itp.;
    • instalacje elektryczne w różnych częściach pojazdu;

  • Wymagania

    • własny samochód na wyjazd;
    • podstawowa znajomość języka niemieckiego - (Lokalizacji: ok. Salzgitter oraz ok. Templin)
    • podstawowa znajomość języka angielskiego - (Lokalizacja: ok. Bremy)
    • wyksztalcenie zawodowe
    • ważne uprawnienia elektryczne
    • gotowość do prac w 3 zmiany

  • Oferta

    • niemiecką umowę o pracę na rok i ubezpieczenie
    • możliwość zatrudnienia na dłuższy okres czasu
    • atrakcyjne wynagrodzenie, 2800€ - 3050€ netto/miesięcznie (zależy od wybranej lokalizacji  pracy, doświadczenia, znajomości wymaganego języka)
    • pracę w  1, 2 lub 3 zmiany (zależy od wybranego miejsca pracy)
    • możliwość dorobienia nadgodzin w tygodniu i weekendy;
    • zorganizowany nocleg;
    • wsparcie polskich koordynatorek