Kariera

Inkasent

18.01.2023
Bielsk Podlaski
Choroszcz
Grajewo
Łapy
Łomża
podlaskie
Białystok
Czyżew
Hajnówka
Juchnowiec Kościelny
Piątnica Poduchowna
Siemiatycze
Suwałki
Wasilków
Wysokie Mazowieckie
Zambrów

    Manbroker Sp. z o.o. - firma z wieloletnim doświadczeniem na rynku odczytów liczników energii elektrycznej oraz gazu poszukuje kandydatów do pracy w charakterze:

    Inkasent odczytów liczników gazu

    Zatrudnione osoby będą wykonywały odczyty liczników gazu na zlecenie POLSKIEJ SPÓŁKI GAZOWNICTWA SP. Zo.o Oddział w BIAŁYMSTOKU

  • Zakres obowiązków

    - Odczyt liczników gazowych i przesyłanie danych odczytowych w wyznaczonym terminie
    - Wizualne sprawdzenie stanu układu pomiarowego i zgłaszanie ewentualnych nieprawidłowości

  • Wymagania

    - Dostęp do internetu oraz telefon z systemem Android min. 9
    - Umiejętność obsługi poczty elektronicznej
    - własny środek transportu (dojazd do liczników)
    - dobra organizacja pracy własnej,
    - komunikatywność w kontaktach z ludźmi
    - rzetelność w wykonywaniu obowiązków
    - przestrzeganie zasad BHP

  • Oferujemy

    - Atrakcyjne wynagrodzenie (w zależności od tego czy chcemy pracować w pełnym zakresie czy tylko dorobić)
    - Regularne i terminowe wypłaty
    - Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia lub umowy współpracy
    - Elastyczny czas pracy