Kariera

Pomoc kuchenna

23.05.2024
Bojano
PK/2024

    Manbroker Sp. z o.o, dla swojego klienta,  renomowanego  producenta i dostawcy cateringu poszukuje osób do prac na kuchni:

  • Zakres obowiązków

    Wsparcie kucharza przy przygotowywaniu posiłków do cateringu:

    • obieranie i krojenie warzyw, owoców
    • przygotowywanie i pakowanie posiłków
    • smażenie dań
    • utrzymywanie czystości miejsca pracy

    Praca na zmywaku

  • Wymagania

    • Obowiązkowa znajomość na poziomie komunikatywnym jednego z następujących języków: polski, ukraiński, rosyjski, angielski
    • Mile widziane doświadczenie w pracy w kuchni,
    • Mile widziane posiadanie ważnej książeczki sanitarno-epidemiologicznej.

  • Oferta

    • Możliwość zatrudnienia kandydatów bez doświadczenia w pracy w kuchni. Wszystkiego nauczymy.
    • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie;
    • Atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie. Stawka początkowa 28,10 zł/godz. brutto z możliwością podwyżki po potwierdzeniu posiadania niezbędnego doświadczenia i umiejętności w trakcie okresu próbnego określonego przez pracodawcę;
    • Praca na dwie zmiany (w tym nocną) po 10–12 godzin, pięć dni w tygodniu. Możliwość wypracowania 220-260 godzin miesięcznie;
    • Zniżki na posiłki dla pracowników;
    • Zapewniamy czyste i zadbane zakwaterowanie w odległości 3-10 minut pieszo od pracy. Cena 550 zł/miesięcznie za osobę.  2–3 osobowe pokoje. Możliwość zakwaterowania pary w jednym pokoju. Dostępność pralek, wyposażonej kuchni.