Kariera

Pracownik biurowy

12.09.2024
Warszawa

    Manbroker Sp. z o.o dla naszego klienta, lidera rynku zarządzania informacją i archiwizacją informacji poszukuję osób na stanowisko:

    Pracownik biurowo - kurierski

  • Zakres obowiązków

    • wyszukiwanie dokumentów
    • dostarczanie zamówionych w archiwum dokumentów - teren Warszawy (ok 2 godziny dziennie);
    • przygotowywanie dokumentów do archiwizacji
    • skanowanie i archiwizacja dokumentów
    • wprowadzanie danych do systemu
    • Obsługa komputera umożliwiające sprawne wpisywanie danych
    • Sprawna obsługa komputera w zakresie Microsoft Office
    • sprawnośc fizyczna

  • Wymagania

    • Wykształcenie minimum średnie
    • Prawo jazdy kat B - warunek konieczny
    • Doświadczenie w pracy biurowej - minimum 2 lata
    • znajomość zagadnień w zakresie obsługi korespondencji wychodzącej i przychodzącej
    • Wysoka sprawność manualna
    • Bardzo dobra znajomość MS Office
    • Komunikatywność
    • Szybkość uczenia się
    • Dobra organizacja pracy.
    • Samodzielność
    • Skrupulatność
    • Biegła znajomość polskiego w mowie i piśmie
    • status ucznia/studenta zaocznego mile widziane

  • Oferta

    • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie, z możliwością przejścia na umowę o pracę po 3 miesiącach;
    • zapewniamy badania lekarskie, niezbędne do wykonywania pracy.
    • auto firmowe na czas wykonywania pracy w terenie;
    • pełne wsparcie koordynatora
    • atrakcyjne wynagrodzenie  (dla ucznia/studenta 38zł netto, ZUS od 31zł/brutto);
    • miejsce pracy Warszawa, Włochy ul. Janka Muzykanta