Kariera

Pracownik biurowy

24.10.2022
Warszawa

    Manbroker Sp. zo.o. poszukuje dla Klienta z obszaru zarządzania i archiwizacji dokumentów poszukuje kandydatów do pracy w charakterze

  • Zakres obowiązków

    1. inwentaryzacja zastanej dokumentacji

    2. wykonanie spisów po zadanych indeksach do arkusza Excel

    3.  spisy z grzbietu segregatora lub z dokumentu w zależności od jego rodzaju

    4. ewentualnie pakowanie w pudła lub nadanie lokalizacja, gdzie dokumentacja będzie składowana (regał, półka)

    5. inne zlecone przez klienta w obrębie wykonanych spisów.

  • Wymagania

    1. dyspozycyjność od poniedziałku do piątku w godz. 9-17
    2. dokładność
    3. dobry wzrok
    4. status studenta/ucznia mile widziany

  • Oferta

    1. umowa zlecenie
    2. rekrutacja zdalna
    3. stawka 24zł brutto/h + 2 zł brutto premii za każdą godzinę (100% frekwencji)
    4. możliwość rozwoju i kontynuacji współpracy przy innych projektach
    5. praca na ok 2-3 tygodnie w Atrium Reduta