Kariera

Operator CNC

06.03.2024
Gdańsk

    Manbroker Sp. z o.o. dla Klienta - producenta lamp oświetleniowych   poszukuje osób do prac produkcyjnych  na terenie Gdańska w charakterze

  • Zakres obowiązków

    • ustawianie urządzeń stosownie do wymiarów elementu i zakresu gięcia lub wykrawania
    • kontrola jakości wytworzonych produktów
    • wypełnianie dokumentacji produkcyjnej
    • dbanie o jakość i efektywność produkcji
    • wspomaganie prac na innych działach magazynowo-produkcyjnych

  • Wymagania

    • doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane
    • podstawowa umiejętność czytania rysunku technicznego
    • dyspozycyjność od poniedziałku do piątku, praca 2-zmianowa (6-14,14-22)
    • gotowość do podjęcia pracy od zaraz
    • sumienność i zaangażowanie
    • umiejętność pracy w zespole

  • Oferta

    • atrakcyjną stawkę
    • zatrudnienie na podstawie umowy o zlecenie
    • przeszkolenie do stanowiska
    • niezbędne narzędzia pracy
    • miłą atmosferę pracy